Kurs Alfa w Częstochowie

Wspólnota Chrystusa Zmartwychwstałego GALILEA zaprasza na kurs Alfa, który rozpocznie się w poniedziałek 5 października 2015r o godz.18.00 uroczystą kolacją w budynku Ośrodka Społeczno – Wychowawczego przy ul. Mireckiego 28 w Częstochowie. Udział w tym 10-cio tygodniowym kursie jest darmowy, chociaż będzie możliwość złożenia dobrowolnego datku.
Swój udział można zgłosić telefonicznie pod nr: 516-046-171 (Monika) lub 790-261-390 (Nina) oraz mailem na adres monika.szajczyk@o2.pl
Zapraszamy!

Dla kogo przeznaczony jest kurs Alfa?  Dla Ciebie!!!!

Jest to kurs dla każdego, kto jeszcze nie wziął w nim udziału. Jeżeli jesteś głęboko wierzącym i praktykującym chrześcijaninem, to będziesz mógł podzielić się swoim świadectwem o Jezusie z innymi. Jeżeli wierzysz w Boga, ale nurtują Cię pewne wątpliwości lub chciałbyś pogłębić swoją wiedzę i wiarę, to będziesz miał okazję. Jeżeli niewiele wiesz o Chrystusie to podczas kursu będziesz mógł Go poznać i doświadczyć Jego miłości. Jeżeli jesteś ateistą, to także na kursie Alfa jest dla Ciebie miejsce, będziesz mógł dowiedzieć się, co odrzucasz i dokonać świadomego wyboru.

Kurs Alfa jest dla każdego!
Kurs Alfa to 10 spotkań, co poniedziałek o 18:00 w Ośrodku Społeczno – Wychowawczym przy ul. Mireckiego 28 w Częstochowie. Spotkanie składa się z lekkiego posiłku, po którym następuje wykład na jeden z zasadniczych tematów dotyczących wiary chrześcijańskiej, po temacie jest czas na rozmowy, które prowadzone są w małych grupach. Rozmowa jest to czas, w którym mamy możliwość wyjaśnienia sobie wszystkiego, co nas dręczy i nurtuje. Jeżeli jesteś osobą nieśmiałą, nie lubisz zabierać głosu, możesz tylko słuchać.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.