Kalendarz postu


Włącz się w modlitwę i post w intencji owoców Rekolekcji dla Kapłanów. Zachęcamy Cię do podjęcia postu o chlebie i wodzie w dowolnym, przez Ciebie wybranym dniu.

Kliknij na wybrany przez siebie dzień.

Styczeń 2016
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
1 2 3
Dzień 1 4
  1. Alicja Ziolkowska
  2. ks. Jakub Raczyński
Dzień 2 5
  1. Daria Machola
6 Dzień 3 7
  1. Asia Pełka
Dzień 4 8
  1. Kinga Kałuża
  2. Sebastian Firek
  3. Anna Warczak
Dzień 5 9
  1. Dorota Piętak
10
Dzień 6 11
  1. Agnieszka Armacińska
Dzień 7 12
  1. Agnieszka Armacińska
Dzień 8 13
  1. Agnieszka Armacińska
  2. danuta piejko
  3. danuta piejko
  4. Katarzyna Bak
Dzień 9 14
  1. Sławka Surowiecka
Dzień 10 15
  1. Edyta Kokot
  2. Kasia Gonera
  3. Sebastian Firek
Dzień 11 16
  1. Agnieszka Hince
  2. Daria Machola
17
Dzień 12 18
  1. Małgorzata Buras
Dzień 13 19
  1. Kasia Mączyńska
Dzień 14 20
  1. s. Immakulata
  2. KusaTeresa
Dzień 15 21
  1. Kinga Parasiewicz
Dzień 16 22
  1. Kinga Parasiewicz
  2. Sebastian Firek
  3. Sebastian Firek
Dzień 17 23
  1. Marta Piotrowska
  2. Marta Pietrzak
24
Dzień 18 25
  1. Irena Klimek
Dzień 19 26
  1. Elżbieta Saj
Dzień 20 27
  1. Szydełko Zbigniew
Dzień 21 28
  1. Kasia Gonera
  2. Karolina Walczak
Dzień 22 29
  1. Ewa Słuszniak
  2. Sebastian Firek
  3. Andrzej Słuszniak
Dzień 23 30
  1. Adrianna Złoch
  2. Krzysztof Logosinski
31
Luty 2016
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dzień 24 1
  1. Agnieszka Armacińska
  2. Barnypok
Dzień 25 2
  1. Agnieszka Armacińska
  2. Sławka Surowiecka
  3. Rafał Dudziński
Dzień 26 3
  1. Agnieszka Armacińska
  2. ks.Andrzej Molenda
Dzień 27 4
  1. ks. Jakub Raczyński
  2. Krzysztof Dziuba
Dzień 28 5
  1. Ks. Michał Krawczyk
  2. Anna Warczak
Dzień 29 6
  1. Michał Złoch
  2. Małgorzata Dudzińska
7
Dzień 30 8
  1. s. Helena
  2. Edyta Kokot
  3. Daria Wyrębak
Dzień 31 9
  1. Marta Klimczak
Dzień 32 10
  1. Kinga Kałuża
  2. Piotr Cyganek
  3. Barnypok
Dzień 33 11
  1. Błażej Liberda
  2. Henryka Liberda
  3. Kamil Liberda
  4. Barnypok
  5. GoldenTabs
Dzień 34 12
  1. Weronika Wojtysek
Dzień 35 13
  1. Kinga Parasiewicz
  2. Katarzyna Bak
14
Dzień 36 15
  1. s. Maria Matysiak
Dzień 37 16
  1. Kinga Parasiewicz
Dzień 38 17
  1. s. marcina
  2. Elżbieta Sołtysik Galilea
Dzień 39 18
  1. s. marcina
Dzień 40 19
  1. Kinga Kałuża
  2. Ks.Patryk Mach
  3. Monika Ciszowska GALILEA
Dzień 41 20
  1. Krystyna Spyra Galilea
  2. Ola Drozdek-GALILEA
21
Dzień 42 22
  1. Kasia Mączyńska
Dzień 43 23
  1. Daria Musiał
Dzień 44 24
  1. Monika Szajczyk - Galilea
  2. Barbara Siwczyńska - Galilea
Dzień 45 25
  1. Daria Musiał
Dzień 46 26
  1. Irena Klimek
Dzień 47 27
  1. Monika Bykowska
  2. Janina Wilk-Galilea
  3. Aleksandra K.Drozdek-Galilea
28
Dzień 48 29
  1. Andrzej Słuszniak
Marzec 2016
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dzień 49 1
  1. Agnieszka Armacińska
Dzień 50 2
  1. Agnieszka Armacińska
Dzień 51 3
  1. Agnieszka Armacińska
Dzień 52 4
  1. ks. Jakub Raczyński
  2. Dorota Szremska
Dzień 53 5 6
Dzień 54 7
  1. Sławka Surowiecka
Dzień 55 8
  1. Maryla Janikowska
  2. Dorota Szremska
Dzień 56 9
  1. Ewa Tusińska - Galilea
Dzień 57 10
  1. s. marcina
Dzień 58 11
  1. Weronika Wojtysek
Dzień 59 12
  1. ks. Jakub Raczynski
  2. Agnieszka Armacińska
13
Dzień 60 14
  1. Kinga Parasiewicz
  2. Ks. Kamil Tokarz
Dzień 61 15
  1. Ola Drozdek-GALILEA
Dzień 62 16
  1. Ligia Staniszewska
Dzień 63 17
  1. s. marcina
  2. Adrianna Smolnik
Dzień 64 18
  1. Irena Klimek
  2. Angelika Sitek
  3. Angelika Sitek
  4. Ela Liberda
  5. ks.Krzysztof Jacniacki
19 20
Dzień 65 21
  1. Irena Filak - Galilea
Dzień 66 22
  1. Małgorzata Wyszogrodzka
Dzień 67 23
  1. Kasia Mączyńska
  2. Adrianna Smolnik
24 Dzień 68 25
  1. Kinga Kałuża
  2. Olga
  3. ks. Emil Kałuża
  4. ks. Rafał Praski
  5. Michał Mączyński
  6. ks. Jakub Raczyński
  7. Jacek Kazimierczak
  8. Filip Szpankowski
  9. Krzysztof Nowak
  10. Adrianna Smolnik
  11. Katarzyna Gonera
  12. Paula Stypuła
Dzień 69 26
  1. S. Immakulata
  2. Angelika Sitek
27
Dzień 70 28
  1. Sławka Surowiecka
Dzień 71 29
  1. Andrzej Słuszniak
Dzień 72 30
  1. Ewa Słuszniak
Dzień 73 31
  1. Kinga Kałuża
  2. Maria Niedzielska-Nowak
  3. Nina Parzęczewska
Kwiecień 2016
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
Dzień 74 1
  1. Agnieszka Armacińska
  2. Irena Klimek
  3. Irena Klimek
2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30