Kurs Dawid – opis i informacje


OPIS KURSU DAWID

 1. Kurs Dawid jest kursem Szkoły Nowej Ewangelizacji, stworzonym dla  osób posiadających zdolności wokalne i instrumentalne, ale szukających czegoś więcej w muzyce chrześcijańskiej, niż tylko zadowolenia z wykonywania dźwięków.
 2. „Nowi muzycy dla Nowej Ewangelizacji” to hasło, które zawiera w sobie istotę tego Kursu – jest nią przyjęcie i przekazywanie Ewangelii o Zmartwychwstałym.
 3. Kurs łączy w sobie elementy warsztatu muzycznego (posługa muzyką uwielbienia) oraz formacji duchowej (biblijne i eklezjalne nauczanie).
 4. Uczestnikami Kursu mogą być członkowie grup muzycznych i scholii oraz osoby indywidualne, które pragną doświadczyć głoszenia Jezusa muzyką.
 5. Kurs Dawid to kurs dla wszystkich powyżej wieku gimnazjalnego.
 6. Na kursie będą osoby o różnych umiejętnościach muzycznych, jednak nie jest najważniejsze wyrównywanie poziomów.
 7. Kurs będzie trwał od 9 do 15. sierpnia 2015r. w Wyższym Seminarium Duchownym w Częstochowie, przy ul. Św. Barbary 41.
 8. Dyrektorem Kursu jest ks. Tomasz Matyjaszczyk. Kurs prowadzą dwie ekipy: członkowie SNE oraz projekt muzyczny TFP. To osoby, które mają doświadczenie i widzą cel Kursu.
 9. Uczestnicy zobowiązani są do udziału we wszystkich zajęciach kursowych i wspólnych posiłkach. Osoby z Częstochowy mogą nocować w swoich miejscach zamieszkania.
 10. Koszty udziału w Kursie –  (ubezpieczenie, noclegi, wyżywienie, materiały kursowe, koszty organizacyjne):
  1. Osoby z noclegiem: 430 zł
  2. Osoby bez noclegu: 230 zł

Informacje dodatkowe o kosztach w formularzu zgłoszeniowym na stronie: dlaewangelizacji.pl